Vítejte na festivalovém webu

Rádi Vás ale uvítáme na všech festivalových akcích i osobně - protože vyznáváme následující motto:

„Člověk nezískává obdiv a úctu jiného člověka svým vzhledem či vzděláním, ale bezprostředně kladným vztahem k němu.“ (W. H. Bragg)


Festival porozumění je příležitostí k vzájemnému setkávání lidí s postižením a bez postižení s již více než patnáctiletou tradicí. Odehrává se v Mariánských Lázních a okolí, jeho pořadatelem je Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, z.s., pobočný spolek Mnichov. Navštívit můžete kteroukoliv z festivalových akcí během třetího týdne v květnu (vždy do pondělí do čtvrtka, dopoledne nebo v podvečer - aktuální program nejdete vždy s předstihem na těchto stránkách). Budeme rádi, když nám také necháte vzkaz v Knize návštěv nebo nás můžete kontaktovat e-mailem i telefonicky. Tyto kontakty můžete využít i v případě, že byste se rozhodli Festival porozumění jakýmkoliv způsobem podpořit (což samozřejmě s povděkem uvítáme a rádi s vámi uzavřeme i darovací smlouvu nebo vystavíme potvrzení o poskytnutí daru).

 


Novinky

17.06.2019 14:56

Jaký byl 19. ročník festivalu...

Fotky z letošních festivalových akcí najdete ve fotogalerii. Reportáže a mediální zprávy jsou dostupné online: Západočeská kabelová televize Český rozhlas Karlovy Vary Chebský deník

—————

01.05.2019 11:13

Zveme vás na 19. ročník Festivalu porozumění

Podrobný přehled festivalových akcí, které budou probíhat ve dnech 20. - 23. května 2019, naleznete na stránce Program.

—————

03.06.2018 17:39

Fotoohlédnutí za letošním festivalem...

Na stránce Fotogalerie byla uveřejněna krátká fotoreportáž z Festivalu porozumění 2018 - větší výběr fotografií najdete na sdíleném albu pod tímto odkazem.

—————