Vítejte na festivalovém webu

Rádi Vás ale uvítáme na všech festivalových akcích i osobně - protože vyznáváme následující motto:

„Člověk nezískává obdiv a úctu jiného člověka svým vzhledem či vzděláním, ale bezprostředně kladným vztahem k němu.“ (W. H. Bragg)


Festival porozumění je příležitostí k vzájemnému setkávání lidí s postižením a bez postižení s již více než patnáctiletou tradicí. Odehrává se v Mariánských Lázních a okolí, jeho pořadatelem je Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, z.s., pobočný spolek Mnichov. Navštívit můžete kteroukoliv z festivalových akcí během třetího týdne v květnu (vždy do pondělí do čtvrtka, dopoledne nebo v podvečer - aktuální program nejdete vždy s předstihem na těchto stránkách). Budeme rádi, když nám také necháte vzkaz v Knize návštěv nebo nás můžete kontaktovat e-mailem i telefonicky. Tyto kontakty můžete využít i v případě, že byste se rozhodli Festival porozumění jakýmkoliv způsobem podpořit (což samozřejmě s povděkem uvítáme a rádi s vámi uzavřeme i darovací smlouvu nebo vystavíme potvrzení o poskytnutí daru).

 


Novinky

17.06.2022 20:01

Fotky z 20. ročníku

...najdete ve Fotogalerii!

—————

10.02.2022 20:41

Jubilejní 20. Festival porozumění

Po dvouletém odkladu vynuceném opatřeními souvisejícími s pandemií chystáme v letošním květnovém termínu odložený 20. ročník Festivalu porozumění. Připravený program je již zveřejněn na těchto stránách (viz stránka Program). Těšíme se na setkání s vámi a děkujeme, že nám zachováváte svou přízeň...!

—————

17.06.2019 14:56

Jaký byl 19. ročník festivalu...

Fotky z letošních festivalových akcí najdete ve fotogalerii. Reportáže a mediální zprávy jsou dostupné online: Západočeská kabelová televize Český rozhlas Karlovy Vary Chebský deník

—————