Vítejte na festivalovém webu

Rádi Vás ale uvítáme na všech festivalových akcích i osobně - protože vyznáváme následující motto:

„Člověk nezískává obdiv a úctu jiného člověka svým vzhledem či vzděláním, ale bezprostředně kladným vztahem k němu.“ (W. H. Bragg)


Festival porozumění je příležitostí k vzájemnému setkávání lidí s postižením a bez postižení s již více než patnáctiletou tradicí. Odehrává se v Mariánských Lázních a okolí, jeho pořadatelem je Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, z.s., pobočný spolek Mnichov. Navštívit můžete kteroukoliv z festivalových akcí během třetího týdne v květnu (vždy do pondělí do čtvrtka, dopoledne nebo v podvečer - aktuální program nejdete vždy s předstihem na těchto stránkách). Budeme rádi, když nám také necháte vzkaz v Knize návštěv nebo nás můžete kontaktovat e-mailem i telefonicky. Tyto kontakty můžete využít i v případě, že byste se rozhodli Festival porozumění jakýmkoliv způsobem podpořit (což samozřejmě s povděkem uvítáme a rádi s vámi uzavřeme i darovací smlouvu nebo vystavíme potvrzení o poskytnutí daru).

 


Novinky

02.06.2012 22:42

Festival porozumění 2012 v médiích

I letošní ročník festivalu byl sledován regionálními médii. Podívejte se na video na stránkách Televizního studia Mariánské Lázně nebo si o festivalu přečtěte v Mariánskolázeňských listech.

—————

02.06.2012 22:25

Fotogalerie z Festivalu porozumění 2012

Galerii fotek z letošního festivalu si můžete prohlédnout na https://picasaweb.google.com/festivalporozumeni/FestivalPorozumeni2012

—————

29.05.2011 13:39

Mediální ohlasy na Festival porozumění 2011

Podívejte se, jak o letošním festivalu informoval Chebský deník (Festival porozumění má za úkol spojit zdravé a postižené lidi, Festival spojil dva lidské světy, Festival porozumění), a Mariánskolázeňské listy.

—————