Vítejte na festivalovém webu

Rádi Vás ale uvítáme na všech festivalových akcích i osobně - protože vyznáváme následující motto:

„Člověk nezískává obdiv a úctu jiného člověka svým vzhledem či vzděláním, ale bezprostředně kladným vztahem k němu.“ (W. H. Bragg)


Festival porozumění je příležitostí k vzájemnému setkávání lidí s postižením a bez postižení s již více než patnáctiletou tradicí. Odehrává se v Mariánských Lázních a okolí, jeho pořadatelem je Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, z.s., pobočný spolek Mnichov. Navštívit můžete kteroukoliv z festivalových akcí během třetího týdne v květnu (vždy do pondělí do čtvrtka, dopoledne nebo v podvečer - aktuální program nejdete vždy s předstihem na těchto stránkách). Budeme rádi, když nám také necháte vzkaz v Knize návštěv nebo nás můžete kontaktovat e-mailem i telefonicky. Tyto kontakty můžete využít i v případě, že byste se rozhodli Festival porozumění jakýmkoliv způsobem podpořit (což samozřejmě s povděkem uvítáme a rádi s vámi uzavřeme i darovací smlouvu nebo vystavíme potvrzení o poskytnutí daru).

 


Novinky

26.05.2015 20:38

15. ročník Festivalu porozumění se vydařil

Vy, kdo jse se zúčastnili alespoň některé z festivalových akcí, jistě potvrdíte, že letošní ročník stál opravdu za to! Nejenom díky Báře Štěpánové, Jardovi Duškovi, skupině Traband, Spáleným sušenkám, nebo souboru Touch of Gospel, ale díky všem dalším účinkujícím a především díky všem pravidelným i...

—————

29.10.2014 12:39

Prostě krásná

Jubilejní patnáctý ročník Festivalu porozumění bude spojen s realizací projektu Prostě krásná. Podrobnosti najdete na stejnojmenné stránce na tomto webu...!

—————

05.06.2014 16:30

Skončil 14. ročník Festivalu porozumění

A vydařil se! Ve fotogalerii si můžete prohlédnout několik snímů, a také se podívejte na čerstvou videoreportáž Televize Mariánské Lázně a reportáž Kabelové televize Mariánské Lázně. Už v během festivalu jsme sledovali průběžné mediální ohlasy - např. reportáž v Chebském deníku.

—————