Vítejte na festivalovém webu

Rádi Vás ale uvítáme na všech festivalových akcích i osobně - protože vyznáváme následující motto:

„Člověk nezískává obdiv a úctu jiného člověka svým vzhledem či vzděláním, ale bezprostředně kladným vztahem k němu.“ (W. H. Bragg)


Festival porozumění je příležitostí k vzájemnému setkávání lidí s postižením a bez postižení s již více než patnáctiletou tradicí. Odehrává se v Mariánských Lázních a okolí, jeho pořadatelem je Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, z.s., pobočný spolek Mnichov. Navštívit můžete kteroukoliv z festivalových akcí během třetího týdne v květnu (vždy do pondělí do čtvrtka, dopoledne nebo v podvečer - aktuální program nejdete vždy s předstihem na těchto stránkách). Budeme rádi, když nám také necháte vzkaz v Knize návštěv nebo nás můžete kontaktovat e-mailem i telefonicky. Tyto kontakty můžete využít i v případě, že byste se rozhodli Festival porozumění jakýmkoliv způsobem podpořit (což samozřejmě s povděkem uvítáme a rádi s vámi uzavřeme i darovací smlouvu nebo vystavíme potvrzení o poskytnutí daru).

 


Novinky

29.10.2014 12:39

Prostě krásná

Jubilejní patnáctý ročník Festivalu porozumění bude spojen s realizací projektu Prostě krásná. Podrobnosti najdete na stejnojmenné stránce na tomto webu...!

—————

05.06.2014 16:30

Skončil 14. ročník Festivalu porozumění

A vydařil se! Ve fotogalerii si můžete prohlédnout několik snímů, a také se podívejte na čerstvou videoreportáž Televize Mariánské Lázně a reportáž Kabelové televize Mariánské Lázně. Už v během festivalu jsme sledovali průběžné mediální ohlasy - např. reportáž v Chebském deníku.

—————

29.05.2013 00:11

Festival porozumění 2013 multimediálně...

Obrazový průřez z letošních festivalových akcí najdete ve Fotogalerii... Můžete se podívat také na festivalovou reportáž Televize Mariánské Lázně a také Kabelové televize Mariánské Lázně

—————